Jsme dopravní společnost zabývající se převážně dopravou, skladováním a servisem.
Usilujeme o zajištění co nejvyšší kvality a bezpečnosti při poskytování našich služeb.
Jako rodinná firma upřednostňujeme individuální přístup k zaměstnancům.
Hlavním cílem je poskytovat profesionální služby jak v Čechách, tak i v zahraničí.

Staňte se i Vy součástí našeho úspěšného týmu.

Přehled volných pracovních míst

Mechanik/ Diagnostik

Dopravní společnost KomarTrans v Ústí nad Orlicí (Hylváty) přijme automechanika / diagnostika nákladních vozidel.

Budete mít na starosti vyhledat příčinu poruchy, návrh způsobu opravy a její realizaci, objednání náhradních dílů a údržbu vozů značky Mercedes – Benz, Volvo a Schmitz. Náplní vaší práce bude servisování, údržba a diagnostika nákladních vozidel a návěsů. Opravy a kontroly automobilů a přívěsných vozidel, přípravu nových vozidel do provozu, přípravu ojetých vozidel na prodej, komunikace s domovským autorizovaným servisem, stanovení poruchy a způsobu opravy, zpracování dokumentace k opravě a okrajově také práce na počítači.

Více informací

Řidič vnitrostátní kamionové dopravy

Prosperující a neustále se rozrůstající dopravní společnost KomarTrans zabývající se převážně dopravou, skladováním a servisem hledá do svého týmu řidiče skupiny C + E. Budete mít na starosti převzetí a nakládku zboží a jeho dovezení na dané místo včas. Jízdy jsou vnitrostátního charakteru, v rámci celé České republiky, zpět do místa firmy v Ústí nad Orlicí nebo převozy v rámci okresu mezi zákazníkem a naším skladem. Vykládky/nakládky/rozvozy či přepřahy navážených návěsů kolegům na hranice a zpět.
U nás budete mít možnost řídit vozy značka Mercedes – Benz nebo Volvo.

Více informací

Řidič mezinárodní kamionové dopravy

Do našeho týmu hledáme řidiče skupiny C + E. Budete mít na starosti převzetí a nakládku zboží a jeho dovezení na dané místo včas. Jízdy jsou většinou z Čech do západní Evropy a zpět do místa firmy v Ústí nad Orlicí. Případně pravidelné stabilní převozy v rámci EU. V případě, že poptáváte místo vnitrostátního řidiče, jedná se o přepravy v rámci celé České republiky. Vykládky/nakládky/rozvozy a přepřahy navážených návěsů kolegům na hranice a zpět.
Jízdy jsou většinou z Čech do západní Evropy a zpět do místa firmy v Ústí nad Orlicí. Případně pravidelné stabilní převozy v rámci EU. U nás budete mít možnost řídit vozy značka Mercedes – Benz nebo Volvo.

Více informací

Proč u nás pracovat?

Náborový příspěvek
ve výši 30 000 Kč

Možnosti turnusu
14/14 a 21/7

Příspěvky na penzijní a životní pojištění

Máte zájem u nás pracovat?

Kontaktujte nás

Sponzorujeme

Partner

Poptávka